
| Number of Doors | 2 doors |
| Depth | 24-2/5" |
| Height | 36-1/5" |
| Width | 61-1/10" |
| Area (in) | 61-1/10"W x 24-2/5"D x 36-1/5"H |
| Product Type | back bar cooler |
| Safety and Compliance | cULus, UL, ETL-Sanitation, CE |
| Temperature Control | electronic thermostat |
| Refrigeration | refrigerated |
| Compressor Style | self-contained |
| Installation Type | side mount |
| Door Type | solid doors |
| Material | stainless steel |
| Number of Sections | two-section |
| Color | white, black |
Send us a message and someone from our sales team will reach out to assist you.