
| Height | 13.5" |
| Depth | 17.44", 6" |
| Width | 45.78" |
| Area (in) | 45.78"W x 17.44"D x 13.5"H |
| Capacity | 8 pans |
| Safety and Compliance | CE, UL, cULus |
| Product Type | refrigerated pan rail |
| Material | stainless steel |
Send us a message and someone from our sales team will reach out to assist you.